ja päeva püüad ja märkamatult õhtu ongi käes

Õmblusmasinat remonti viia on ikka hoopis teine tunne kui autot. Stockmanni tehnikaleti kutt vaatas mind peaaegu et aupaklikult, kui ma talle presstalla kangist ja garantiist rääkisin. Miks nad siis sellist nägu ei tee, kui jutt käib hammasrihmast või õlifiltrist, ah? Või võibolla oli asi hoopis mu seelikus. Keegi võiks muuhulgas seletada, mismoodi miniseelikus saab autot … Loe edasi “ja päeva püüad ja märkamatult õhtu ongi käes”

Õmblusmasinat remonti viia on ikka hoopis teine tunne kui autot. Stockmanni tehnikaleti kutt vaatas mind peaaegu et aupaklikult, kui ma talle presstalla kangist ja garantiist rääkisin. Miks nad siis sellist nägu ei tee, kui jutt käib hammasrihmast või õlifiltrist, ah?

Või võibolla oli asi hoopis mu seelikus. Keegi võiks muuhulgas seletada, mismoodi miniseelikus saab autot juhtida ja seejuures enamvähem soliidseks jääda? Ma mõtlen… siduri- ja gaasipedaal on teineteisest ikka täitsa kaugel tegelikult!

5 kommentaari “ja päeva püüad ja märkamatult õhtu ongi käes”

  1. ega vist ei saagi…

    ennavanasti, kui ma veel bussiga sõitsin… nojah, saad isegi aru, buss on palju kõrgemal kui auto iste, eksole, ja mõni iste on päris vastu põrandat. :-P

  2. Soliidsus on üleüldse selline suhteline mõiste. “Jalad soliidselt harkis” kõlab tegelikult kah päris hästi.

  3. Mul seelikuga ei ole probleeme ette tuld, küll aga on igavene häda kontstega. Eriti, kui tuleb see lugu meelde, kuda megabeib ei saanud maanteel üle 70 kiirust kätte ja pärast tuli välja, et 12-sendine konts kiilus gaasipedaali kinni :P

  4. Ega olegi asi seelikus. ma pole sind seelikus näinud, aga pahkluud on jämedad. Kanna parem pikka!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: