tubli poiss juba lauseid ja mõtteidki loeb

Mul on hea meel, et kõnnitee vs. jalgrattatee vs. sõidutee teema endiselt vastukajasid kogub. Jätkake samas vaimus, huvitav on. Aga sõites pange kiivrid pähe igal juhul, eks? Kompassi uues, lastenurgaga osas on lastejoonistuste näitus. Piltide teemaks oli pere – minu pere värvid, tore päev perega jne. Nii erinevaid lapsi, peresid, pilte on. Ma soovitaks seda … Loe edasi “tubli poiss juba lauseid ja mõtteidki loeb”

Mul on hea meel, et kõnnitee vs. jalgrattatee vs. sõidutee teema endiselt vastukajasid kogub. Jätkake samas vaimus, huvitav on. Aga sõites pange kiivrid pähe igal juhul, eks?

Kompassi uues, lastenurgaga osas on lastejoonistuste näitus. Piltide teemaks oli pere – minu pere värvid, tore päev perega jne. Nii erinevaid lapsi, peresid, pilte on. Ma soovitaks seda näitust vaatama minna, aga sööge enne kusagil kõht täis – toidud on Kompassis jälle kallimaks läinud.

One thought on “tubli poiss juba lauseid ja mõtteidki loeb”

  1. Ma tean rääkida, et varsti ilmuvad bussipeatustesse ning tänavatele ka reklaamid, mis kutsuvad inimesi kiivrit kasutama. Hüüdlauseks saab ilmselt olema “Kolju pole kalju..”

    Viimasel ajal on meedias ka ilmunud väga palju kiivrit ülistavaid artikleid, niiet loodame, et inimestel tuleb varsti aru pähe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s