anamana coole rawe akala

Mõnikord oleks ju äge, kui meil natuke publikut ka oleks. Sestap järgneb reklaam. Kontsert ADIEMUS, 05.06.04 algusega kell 20:30, Kaarli kirik. TTÜ Naiskoori kontsert ADIEMUS on segu klassika-, roki-ja etnomuusikast. Vokaalsolistile, flöödile, trummidele ja süntesaatoritele lisaks liikumislavastus. Adiemus on ameerika helilooja, endise proge-rocki ansambli Soft Machine liikme Karl Jenkinsi etno-klassikaline muusika. Modernne muusika on loodud … Loe edasi “anamana coole rawe akala”

Mõnikord oleks ju äge, kui meil natuke publikut ka oleks. Sestap järgneb reklaam.

Kontsert ADIEMUS, 05.06.04 algusega kell 20:30, Kaarli kirik.

TTÜ Naiskoori kontsert ADIEMUS on segu klassika-, roki-ja etnomuusikast. Vokaalsolistile, flöödile, trummidele ja süntesaatoritele lisaks liikumislavastus.

Adiemus on ameerika helilooja, endise proge-rocki ansambli Soft Machine liikme Karl Jenkinsi etno-klassikaline muusika. Modernne muusika on loodud klassikalise muusika vormide põhjal, millesse on segatud nii Aafrika hõimude kui keldistiili meloodiaid. Laulude tekstid on loodud arvestades vaid vokaalide ja konsonantide kõla. Keel on siinkohal üheks muusika loomise instrumendiks, mitte vahend sõnumi edasi andmiseks.

Adiemus on muusika, mis aastate eest kogus suurt populaarsust just Põhjamaades, kus hakati kohe aktiivselt nõudma kontserdi “live” esitlust. Praeguseks on hr Jenkins loonud jätkuks populaarsele esimesele cd-plaadile veel muusikat ja välja on antud veel 2 täiendavat cd-plaati.

Dirigent Raul Talmar. Kontserdi vokaalsolist on Mare Väljataga. Löökpillidel: Madis Metsamart, Vambola Krigul, Anto Õnnis ja Rein Roos – ansambel PaukenfEST. Süntesaatoril Õnne-Ann Roosvee. Flöödil Eneli Hiiemaa.
Lavastus/liikumine Karmen Ong.
Kontserdi pikkus 50 minutit.

Karl Jenkinsi teosed Adiemus: http://www.karljenkins.com/sounds.htm

Kontsert on tasuta.

3 kommentaari “anamana coole rawe akala”

  1. Tänud tähelepanu juhtimast, kontrollisin fakte ja parandasin ära:) Reklaamtekst pole minu kirjutatud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s